Home › Wedstrijdzeilen › Uitslagen Noordzee bokaal groot

Uitslagen Noordzee bokaal groot

Noordzeebokaal groot

Overall

Sailed: 10, Discards: 2, To count: 8, Rating system: Texel, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Total Nett
1st Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 3.0 1.0 1.0 1.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 2.0 2.0 1.0 29.0 17.0
2nd Groot Nf18Infusion NED20 Pieter Oskam Robert Spreners 100 1.0 2.0 (6.0 DNC) (6.0 DNC) 2.0 2.0 2.0 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 39.0 27.0
3rd groot F18Infusion 16 HKZV Jeroen van Lunen Casper van Lunen 100 (6.0 DNC) (6.0 DNC) 6.0 DNC 6.0 DNC 1.0 1.0 1.0 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 45.0 33.0
4th Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 2.0 (6.0 DNF) (6.0 DNS) 6.0 DNS 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 1.0 1.0 6.0 DSQ 46.0 34.0
5th Groot Nacra F16 NED2012 Jasmijn Loggers Isabeau van Dam 104 4.0 (6.0 DNF) 2.0 (6.0 DNF) 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 6.0 DNC 54.0 42.0

R1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Elapsed Points
1 Groot Nf18Infusion NED20 Pieter Oskam Robert Spreners 100 00:33:28 1.0
2 Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 00:34:17 2.0
3 Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 00:37:07 3.0
4 Groot Nacra F16 NED2012 Jasmijn Loggers Isabeau van Dam 104 00:45:11 4.0

R2

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Elapsed Points
1 Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 00:38:29 1.0
2 Groot Nf18Infusion NED20 Pieter Oskam Robert Spreners 100 00:38:33 2.0
3 Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 DNF 6.0
3 Groot Nacra F16 NED2012 Jasmijn Loggers Isabeau van Dam 104 DNF 6.0

R3

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Elapsed Points
1 Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 00:48:28 1.0
2 Groot Nacra F16 NED2012 Jasmijn Loggers Isabeau van Dam 104 00:51:38 2.0
3 Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 DNS 6.0

R4

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Elapsed Points
1 Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 00:50:34 1.0
2 Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 DNS 6.0
2 Groot Nacra F16 NED2012 Jasmijn Loggers Isabeau van Dam 104 DNF 6.0

R5

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 groot F18Infusion 16 HKZV Jeroen van Lunen Casper van Lunen 100 1 1.0
2 Groot Nf18Infusion NED20 Pieter Oskam Robert Spreners 100 2 2.0

R6

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 groot F18Infusion 16 HKZV Jeroen van Lunen Casper van Lunen 100 1 1.0
2 Groot Nf18Infusion NED20 Pieter Oskam Robert Spreners 100 2 2.0

R7

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 groot F18Infusion 16 HKZV Jeroen van Lunen Casper van Lunen 100 1 1.0
2 Groot Nf18Infusion NED20 Pieter Oskam Robert Spreners 100 2 2.0

R8

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 1 1.0
2 Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 2 2.0

R9

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 1 1.0
2 Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 2 2.0

R10

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 Groot Hobie Tiger NED2717 Michiel Bakker Maarten Schippers 100 1 1.0
2 Groot Adidas Sailing NACRA 17 NED37 Nikki Eijtjes Emma van Welij 99 DSQ 6.0


Ogenblik a.u.b. ...